POWRÓT DO LISTY PRODUKTÓW

Maseczka ochronna polipropylenowa 3-warstwowa

Producent:
IES POLSKA

Opis produktu:

Wielorazowe maseczki z 3-warstwowej włókniny polipropylenowej z certyfikatem OEKO-TEX STANDARD 100. Skład: 100% polipropylen. Gramatura: 105g (3x35g). Maseczki produkowane z wysokiej jakości tkaniny wg. technologii spunbond. Lekkie, pozwalające na swobodne oddychanie. Możliwość prania w temperaturze do 90°C. Rozmiar uniwersalny od 10cm x 20cm do 15cm x 20cm +/- 5%. Polski produkt.
 
Dystrybutor odzieży reklamowej poleca ochronne maseczki do wielokrotnego stosowania. Wyprodukowane z wysokiej jakości włókniny polipropylenowej, czyli z materiału, który ma zdolność do przepuszczania powietrza. Maseczki są szyte mocnymi nićmi. Nadają się do prania, a nawet wyparzania, co zapewni ich higieniczność i pozwoli na wielokrotne stosowanie. Maseczki wykonane są z trwałej i bezpiecznej tkaniny posiadającej atest higieniczny OEKO-TEX STANDARD 100. Trzy warstwy włókniny zapewniają dobrą filtrację. Maseczki znakujemy – usługa wykonywana przed szyciem.

 
Maseczki sprzedawane są w paczkach po 20 szt. i 100 szt.
 
Maseczki można znakować. Na maseczkach wykonujemy nadruki farbami atestowanymi -  do wyceny potrzebna informacja o ilości kolorów.
Numer katalogowy:
MASKP3

Materiał:
100 % polipropylen

Gramatura:
105 g (35g x 3 warstwy)

Ilość w kartonie:
100 szt.

Specyfikacja produktu:
Wybierz kolor